Haber

Kristal Kuleden Otizm Farkındalığına Kırmızı Işık

QNB Finansbank, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde genel müdürlük binası Kristal Kule’nin dış cephesini kırmızı ışıkla aydınlattı. Banka, bu özel günde otizmli bireylerin kaliteli eğitim ortamlarına ulaşma, iş hayatında yer alma ve hayatın bir parçası olma çabalarında destek olacağını duyurdu.

QNB Finansbank, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde otizme dikkat çekmek ve nöro-çeşitliliğe sahip bireyler ve ailelerine destek olmak amacıyla başlatılan farkındalık hareketine de katılım sağladı. Bu kapsamda Kristal Kule 2 Nisan akşamından 3 Nisan sabahına kadar kırmızı ışıkla aydınlatıldı.

QNB Finansbank, toplumsal sorumluluk sahibi, bankacılık faaliyetlerini bütünlük içinde yöneten, sürdürülebilirlik, çevresel performans ve diğer etik kaygılar gibi konularda tüm paydaşlarına karşı sorumluluk duygusu taşıyan bir banka olarak Kristal Kule’yi farkındalık gündemlerinde bir sembol haline getirmiştir. her yıl olduğu gibi sosyal hayatta da yeri olan Bu yıl Birleşmiş Milletler’in bu küresel projesinde yer alarak otizmde erken teşhis ve takviyenin değerine dikkat çekmeyi amaçlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu