Haber

Markus Gisdol’dan iddialı sözler: Ligde kalacağız

Samsunspor’un deneyimli teknik direktörü Markus Gisdol, Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, Fenerbahçe maçının ve alınan 1 puanın çok özel olduğunu belirtti.

Takım olarak Fenerbahçe karşısında çok iyi reaksiyon verdiklerini belirten Gisdol, çok iyi mücadele ettiklerini ve çok önemli 1 puan aldıklarını belirtti.

“En önemli hedefimiz ligde kalmak”

Gisdol, 25 Ocak Perşembe günü kendi sahasında oynayacakları Kayserispor maçına da değinerek, şunları söyledi: “Hedefimizin ne olduğunu başından beri biliyorduk. Bizim için en önemli şey sezon sonunda ligde kalmak. Yapmamız gereken şu ana kadar gösterdiğimiz performansın aynısını yapmak. Antrenmanlarda ve oyun şeklimizi sahaya yansıttık. Bu sistem bizi güçlü kılıyor. Şimdi yapmamız gereken şey, “Kayserispor maçına odaklanmak. Uygun oyunculardan oluşan bir takımları olduğunu biliyoruz. Şu ana kadar gösterdiğimiz performansın aynısını Kayserispor maçında da göstermemiz gerekecek.”dedi.

“İlk adımları attık”

Ligde tek golleri olduğuna dikkat çeken Gisdol, şöyle konuştu:

Ligde ilk 10’a girmeyi hedeflemiyoruz. Bu hatayı yapmayalım. Daha önce de söyledim. İnişlerimiz ve çıkışlarımız olacak. Galibiyetlerimiz olacak, yenilgilerimiz de olacak. Toplamda bazen başarılı bazen de başarısız sonuçlar ortaya çıkacaktır. Sezon sonuna kadar zor bir lig oynayacağız. Yolumuz uzun ve zorlu olacak. Ayaklarımızın sağlam durması gerekiyor. Sanırım bu tipik bir Alman görünümü olabilir. Ligde yeniyiz ve ilk adımları attık, bu şekilde devam etmemiz gerekiyor.

kahta-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu