Haber

Tepebaşı Belediyesi’nin ‘Tepebaşı’nda Yaz Güzeldir’ etkinliği devam ediyor

Tepebaşı Belediyesi tarafından kırsal ve merkez mahallelerde düzenlenen ‘Tepebaşı’na Yaz Güzeldir’ etkinliği devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi, Eskişehirliler için sosyal etkinlikler düzenliyor. Tepebaşı Güzel’de Yaz etkinlikleri, şehir merkezi ve kırsal mahalle sakinlerini Deneyimli Kafeler’de buluşturmaya devam ediyor. Yeşiltepe Mahallesi Şehit P. Uzm. Dönş. Gürsel Demir Tecrübeli Cafe’de yoğun katılımla gerçekleşen buluşmada canlı konserin yanı sıra çeşitli ikramlarda bulunuldu, çocuklara rengarenk balonlar dağıtıldı ve yüz boyama etkinliği düzenlendi. Etkinlikte ayrıca Tepebaşı Belediyesi Rekreasyon Ekibi tarafından çocukların motor gelişimine katkı sağlayacak oyunlar da oynandı. Yaz Tepebaşı’ndaki Güzeller etkinliğini de çok sevdiklerini belirten vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti.

“Çocuklarımız ve bizler için çok güzel etkinlikler”

Mahalle sakinlerinden Sabiha Erdoğdu, “Belediye başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.

Mihriban Sarı, “Güzel bir etkinlik. Genelde belde evlerine gidiyoruz, jimnastik kurslarına gidiyoruz. Bu şenliğe komşularımız ve çocuklarımızla geldik. Bu tür etkinlikleri çok güzel buluyoruz.”

Özlem Özsever, “Bu tür etkinlikler çok güzel, çok memnunuz. Çocuklarımız ve bizim için güzel etkinlikler oluyor. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a teşekkür ediyorum. Kızım için güzel etkinlikler oluyor, kurslara gidiyor. .Belediyenin düzenlediği kurslardan çok memnunum.”

Etkinlik mahallelerde devam edecek

Yaz Tepebaşı’nın Güzeli etkinlikleri 9 Ağustos Çarşamba günü Ahmet Bilek Tecrübeli Cafe (Ertuğrulgazi Mahallesi), 10 Ağustos Perşembe günü Keskin Tecrübeli Cafe ve 11 Ağustos Cuma günü 19.00-21.00 saatleri arasında Çamlıca Tecrübeli Cafe’de devam edecek. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, ücretsiz olarak gerçekleştirilen ‘Yaz Tepebaşı’nda Güzel’ etkinliklerine mahalle sakinlerini davet etti. – ESKİŞEHİR

haber-goynucek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu