Haber

Antalya’da trafik kazası sonrası kavga: Araçlar hurdaya döndü, polis müdahale etti

Kaza sonrası dünya savaş alanına döndü, öfkelerini araçtan çıkardılar

Beyzbol sopasıyla neredeyse arabasını parçalayacaktı, polisler onu güçlükle sakinleştirdi.

ANTALYA – Antalya’da meydana gelen trafik kazasının ardından birbirine tekme ve tokat atan iki sürücünün kavgası, yakınlarının da dahil olmasıyla kavgaya dönüştü. Kazada araçları hasar gören öfkeli kalabalık, öfkesini otomobiline çarpan araçtan çıkardı. O anlar cep telefonu kameralarına yansıdı. Polis, kavgaya karışanlara biber gazıyla müdahale etti.

Kaza, Muratpaşa ilçesine bağlı Kızılsaray Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 aracın karıştığı kaza sonrası tartışma çıktı. Araçlardan inen sürücüler sözlü tartışmanın ardından birbirlerine tekme ve tokat atmaya başladı. Gerginliğin tırmandığı o anlarda, bir tarafın yakınları da kavgaya dahil olunca kargaşa büyüdü. Kazada araçları hasar gören öfkeli kalabalık, öfkelerini çarpışan araca çıkardı. Otomobilin aynasını kırarak otomobilin kapı ve camına tekme atan öfkeli gruptan bir kişi, elindeki beysbol sopasıyla otomobili adeta hurdaya çevirdi. Arka arkaya otomobilin camlarını kırıp kaportasına çarpan öfkeli genç, arkadaşları tarafından tekrar sakinleştirilmeye çalışıldı. İhbar üzerine çok sayıda polis ekipleri yönlendirildi. Zaman zaman polisi zor durumda bırakan taraflara biber gazıyla müdahale edilirken, isyana karışanlar gözaltına alındı.

Tekme ve tokatların havada uçuştuğu, bir aracın cam ve kapılarının sopalarla kırıldığı anlar çevredekiler tarafından saniye saniye kaydedilerek sosyal medyada yayınlandı.

keles-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu