Haber

Fıs Fıs İsmail rolüyle tanınan Süleyman Yağcı, Seçimlerin Gelecek Yıla Ertelenmesi Çağrısında Bulundu!

Çocuklar Duymaz dizisiyle tanınan Süleyman Yağcı da son günlerde gündem yaratan isimlerden biri. Sosyal medyayı etkin kullanan oyuncu deprem sonrası yaptığı paylaşımla çok konuşuldu. Görüntüyü paylaşan ünlü isim, 14 Mayıs’ta yapılması planlanan seçimlerin deprem nedeniyle ertelenmesi gerektiğini söyledi.

‘Çocuklar Duymaz’ dizisi ile hayatımıza giren Süleyman Yağcı, son dönemde gündem yaratan isimlerden biri.

Dizideki Fıs Fıs İsmail rolüyle tanınan oyuncu, programlarında yaptığı açıklamalarla hem sosyal medyada hem de televizyonda çok konuşuluyor.

Ünlü ismin geçtiğimiz yıllarda bir programda tayt giyen kadınlar ve metroda öpüşen çiftler hakkında yaptığı yorumlar dikkat çekmişti.

Hatta hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Youtube programına konuk olmuştu ve dekolte giyen kadınlarla ilgili açıklamalar yaparak herkesten tepki almıştı.

Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş depreminin ardından paylaşımlarda bulunan oyuncu, 14 Mayıs’ta yapılması planlanan genel seçimlerin ertelenmesi gerektiğini belirtmişti.

Paylaşımında, “Böyle bir felaketten sonra bu ülke 14 Mayıs’ta seçim yapamaz. İnanın düşeriz, kalkamayız. Sizden ricam, seçimleri 14 Mayıs 2024’e kadar ertelemeniz. Hiçbir siyasi parti almasın. Hazine yardımı Tüm hazine yardımları bu 10 ile yapılmalı ve bu 10 il ayağa kalkmalı” dedi.

İşte o yazı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu