Teknoloji

Haftanın Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (9 Mayıs)

Haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunu indirmeye açıldı. Peki bu haftanın menüsünde neler var? Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Unreal Engine İçerikleri Ücretsiz Dağıtılıyor!


Bildiğiniz gibi Epic Games, yılbaşı dönemi hariç, haftalık olarak bir veya daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize ücretsiz olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda epey başarılı oluyor.

Haftanın Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Geçtiğimiz hafta yapılan duyuru ile Circus Electrique oyununu, 16 Mayıs 2024 Perşembe gününe kadar buradan ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Firestone oyununa sahipseniz, önümüzdeki yedi gün içerisinde giriş yaparak ücretsiz içerikler edinebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın ücretsizi ise GİZEMLİ OYUN olarak listelenmiş.

Circus Electrique Hakkında

Circus Electrique, kısmen hikâye odaklı RYO, kısmen taktik oyunu, kısmen sirk yönetimi ve kelimenin tam anlamıyla büyüleyici bir oyundur. Sıradan Londralılar gizemli bir şekilde azılı katillere dönüşünce, şehri kurtarma görevi gösterinin gerekli becerilere sahip performans sanatçılarına düşüyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu