Haber

Kylian Mbappe’ye Suudi Arabistan’da rekor maaş

Paris Saint-Germain ile sözleşmesinin son yılına giren ve Fransız devi ile yeni sözleşme yapmak istemeyen Kylian Mbappe, kadro dışı bırakıldı.

Fransız yıldızın Real Madrid’e transferi gündemdeyken, İspanyol devinin Kylian Mbappe için bonservis bedeli ödemeyi düşünmediği, gerekirse oyuncunun bedelsiz transferi için 1 yıl bekleyebileceği öğrenildi.

Bu gelişme üzerine Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Jorge Jesus’un takımı Al Hilal, Fransız yıldız Kylian Mbappe için inanılmaz bir teklifte bulundu.

300 milyon euro bonservis bedeli teklif edildi

Fabrizio Romano’nun haberine göre; Al Hilal yöneticileri, Kylian Mbappe için Paris Saint-Germain’e 300 milyon euro teklif etti. Haberde, Fransız ekibinin yöneticilerinin bu teklife sıcak baktığı belirtildi.

Mbappe’ye rekor maaş

Öte yandan CBS’den James Benge’nin haberine göre; Al Hilal, PSG’ye yaptığı 300 milyon euroluk teklifin yanı sıra Kylian Mbappe’ye yılda 700 milyon euro maaş alması için teklifte bulundu.

Haberde ayrıca Mbappe’ye sunulan teklifin 1 yıllık olacağı ve Mbappe’nin önümüzdeki yaz Real Madrid’e gitmesini sağlayacak bir sözleşmenin sunulacağı öne sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu