Ekonomi

elf Cosmetics, Apple Vision Pro uygulamasını başlattı

OAKLAND – elf Cosmetics (NYSE:ELF), dijital unsurları kullanıcının çevresi ile birleştiren, yeni piyasaya sürülen bir Apple (NASDAQ:ELF) mekansal bilgisayarıdır. AAPL ) Vision Pro için bir güzellik alışverişi uygulaması tanıttı. “Your Best Elf” isimli uygulama, Apple’ın cihazının üç boyutlu yeteneklerine uyarlanarak sevimlilik açısından türünün ilk örnekleri arasında yer alıyor.

Benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan uygulama, kullanıcıların 3 boyutlu alanlarda elf eserleriyle etkileşime girmesine, rehberli meditasyon ve oyun gibi aktivitelere katılmasına olanak tanıyor. Bu özellikler, markanın bireyleri kendilerinin en iyi hali olmaya teşvik etme anlayışına uygun olarak rahatlamayı ve kişisel bakımı teşvik etmek için tasarlanmıştır. Uygulamanın Camo Cove ve Halo Glow gibi ortamları, Apple Pay kullanılarak doğrudan uygulamadan satın alınabilen Elf’in popüler ürünleri temalıdır.

Sürükleyici bir alışveriş platformu ve VisionOS geliştiricisi olan Obsess ile işbirliği içinde geliştirilen uygulama, tüketiciler ile elf markası arasında daha derin bir duygusal bağ oluşturmayı amaçlıyor. Bu ortaklık, pazardaki varlığını geliştirmek için sürekli olarak dijital yeniliklerden yararlanan elf Cosmetics için stratejik bir atılım anlamına geliyor.

Uygulamanın lansmanına, Apple Vision Pro kazanma şansını sunan bir çekiliş eşlik edecek. Elf, VisionOS uygulamasına ek olarak, Safari kullanıcıları için benzer bir deneyim oluşturmak ve daha geniş erişilebilirlik sağlamak amacıyla Obsess ile iş birliği yaptı.

Bu haber basın bülteni baz alınarak hazırlanmıştır.

InvestingPro İçgörüleri

Elf Cosmetics’in (NYSE: ELF) Apple Vision Pro için yeni güzellik alışverişi uygulamasıyla kaydettiği son teknolojik gelişmelerin ışığında, yatırımcılar şirketin mali durumunu ve pazar konumunu merak ediyor olabilir. InvestingPro’nun gerçek zamanlı verilerine göre elf Cosmetics’in 8,97 milyar dolarlık güçlü bir piyasa değeri var ve bu da yatırımcıların şirketin büyüme potansiyeline olan inancını yansıtıyor. Şirketin yeniliğe olan bağlılığı, 2024’ün ikinci çeyreği itibarıyla son on iki ayda elde ettiği %70,85’lik etkileyici gelir artışına da yansıyor ve bu artış, konfor segmentindeki birçok rakibini geride bırakıyor.

InvestingPro Tips, elf’in bu yıl net gelir artışı yaşamasının beklendiğini ve analistlerin satışlarda artış beklediğini ortaya koyuyor. Bu, şirketin tüketici etkileşimini ve gelirini daha da artırabilecek “en iyi elfiniz” uygulaması gibi stratejik girişimleriyle uyumludur. Ayrıca şirketin brüt kar marjı %69,58 ile güçlü kalmaya devam ediyor ve bu da etkili bir yönetim ve sağlam bir iş modelinin göstergesi. Yatırımcılar, elf’in 17,37 gibi yüksek bir Fiyat/Defter çarpanında işlem gördüğünü unutmamalıdır; bu, kısa vadeli kar artışı beklentileri göz önüne alındığında yüksek bir değerleme anlamına gelebilir.

Elf Kozmetik’e yatırım yapmayı düşünenler için bu, abonelikle birlikte sunulan ek 21 InvestingPro İpucunu keşfetmek için iyi bir zaman olabilir. Özel bir Yeni Yıl teklifi olarak InvestingPro abonelikleri artık %50’ye varan indirimlerle sunuluyor. SFY24Kupon kodunu kullanarak 2 yıllık InvestingPro+ aboneliğine %10 ek indirim SFY2411 yıllık InvestingPro+ aboneliğinde %10 ek indirim almak ve yatırım kararlarınızı etkileyecek kapsamlı bilgi almak için kupon kodunu kullanın.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu